Çok Kanallı Ateşleyici Test Cihazları

Çoklu Test Noktası

Bağımsız çok kanallı ateşleyici ve silah devre test cihazları. 1n-SQB-BTP Serisi Silah Sistemi Devre Test Cihazları, bir silah sisteminin çoklu elektrik devre yollarındaki direnci ve kaçak voltajı ölçmek için sağlam kontrol bilgisayarına sahip bir multimetre ailesidir.

Bu tam otomatik ateşleyici test cihazları, silahta bulunan roket ateşleyicileri, sigortalar, patlayıcı cıvatalar, pervazlar, patlatma kapakları, bit test hatları ve elektro bileşen hatları (röleler, aktüatörler, diyotlar, yarı iletken cihazlar) gibi cihazları test etmek için kullanılır. SQB Serisi squib test cihazları yüksek hassasiyetten ödün vermeden yanlışlıkla patlama riskini önemli ölçüde azaltır.

  • OEM Alt Montaj Seviyesi Testi - Silah alt montaj bileşenlerinin, silah sistemine entegre edilmeden önce elektriksel bütünlüğünü doğrulayın.
  • OEM Sistem Seviyesi Testi - Müşteriye teslim etmeden önce silah düzeyinde elektrik bütünlüğü testi yapın.
  • Saha Seviyesi Testi - Birlik konuşlandırılmadan veya bir fırlatma platformuyla entegrasyondan önce saha veya depo seviyesi elektrik bütünlüğü testlerini gerçekleştirin.

SQB Serimizin özellikleri:

  • Altı direnç aralığı, iki kaçak gerilim aralığı ve diyot testi.
  • Kontrol bilgisayarı ve test cihazı arasındaki fiber optik bağlantı, bilgisayar gücü ve silah sistemi arasında güvenlik izolasyonu sağlar.
  • Kelvin dört telli test uçları / kablo düzenlemesi kurşun direncini otomatik olarak dengeler.
  • Okuma 2 saniyeden daha kısa sürede stabilize olur. Ölçüm aralığı ve birimleri, pil seviyesi ve kalibrasyon durumunu net olarak gösteren geniş format LCD.
  • Dijital olarak kalibre edilmiş kalibrasyon trim potansiyometrelerinin termomekanik sürüklenmesine duyarsız. Dahili müşteri kalibrasyonuna izin veren sayacı açmaya gerek yoktur.
  • Modüler, ölçeklenebilir ürün tasarımlarımız 8 ila 1.024 test yolunu destekler. Benzersiz matris seçici tasarımımız, herhangi bir test noktasının diğer test noktalarına göre ölçülmesine olanak tanır.
  • Bir doğrulama modülü, test cihazı ve kablolamanın silah test yollarını simüle ederek ölçüme hazır olduğunu kanıtlar.

Tester Control

1n-SQB-BTP Serisi, kullanıcının ayrı bir metreye ihtiyaç duymadan test devrelerini doğrulamasını sağlayan benzersiz bir manuel ölçüm moduna (test kabloları dahil) sahiptir. Otomatik kullanım için, test cihazı Uzay Elektroniği veya kendi ölçüm kontrol yazılımınız kullanılarak kontrol edilebilir.

Güvenlik özellikleri

Çok Kanallı Silah Sistemi Devre Test Cihazlarımız, güvenlik için benzersiz bir yaklaşıma sahiptir: test akımının, ateşleme akımının cihazının binde birinden daha az kalmasını garanti etmek için tek noktalı arıza yönteminin ötesine geçen yedek devreler ve mekanizmalar.

Güç sistemi tasarımımız, test cihazını izin verilenden daha yüksek bir voltaj veya akım kaynağına bağlamak da dahil olmak üzere güç dalgalanmalarına ve yanlışlıkla operatör hatasına karşı koruma sağlar.

Tasarımımız, nominal arıza korumalı akımı aşabilecek potansiyel akım yollarının bulunmamasını sağlamak için çoklu toprak izolasyon bariyerleri içermektedir.

Devre test cihazlarının akım sınırlayıcı devresinin hasar görmesini önlemek için, bu arıza korumalı cihazları doğrudan test cihazının giriş gücüne ve silah testi sinyali bağlantı noktalarına kapsülleyip monte ederiz. Bu, bu bariyerlerin matris seçici sisteminden sonra olduğu ve ek bir güvenlik seviyesi sağladığı anlamına gelir.

PDF İndir

Benzer Ürünler