Diğer ürünler

Eğim Darbe Test Cihazları

 

Eğimli darbe test cihazları kasalarının, paletli yüklerin ve vagon taşıyıcılarının taşınmasını simüle etmek için kullanılır. Çeşitli ebatlarda ki paletli yüklerin ve / veya 12.000 lbs’ye (5.454 kg) kadar tek kullanım testi için farklı modeller mevcuttur. Tüm etki kayıt enstrümantasyon hattımız, ürününüzün veya paketlenmiş sisteminizin gerekliliğini sağlamak için gerekli sonuçlar ve belgeler.

Eğim Darbe Test Cihazları

Eğim Darbe test cihazları, sandıkların, paletli yüklerin ve vagon taşıyıcılarının taşınmasını simüle etmek için kullanılır. Paletli yükleri ve 12.000 lbs'ye kadar tek ürünleri test etmek için çeşitli boyutlar mevcuttur. (5.454 kg) Tüm darbe kayıt enstrümantasyon ürün serimiz, ayrıca ürününüzün veya paketlenmiş sisteminizin performansını doğrulamak için gerekli niteliksel sonuçları ve belgeleri sağlayacaktır.

Özellikleri

  • L.A.B. 1.000, 2.000, 4.000, 6.000 ve 8.000 poundluk standart modeller sunmaktadır. 12.000 pound'a kadar uzatılmış taşıma yükleri.
  • Geri döndürmez kilitler (darbeli duvarlar) 4 x 4 feet ila 10 x 10 feet arasındadır.
  • Dolly boyutları 48 x 48 inç ila 108 x 108 inç
  • Maksimum hız 8 m / sn (2,4 m / sn)
  • VM1200 Hız Ölçer

Ürün hızı İngilizce veya Metrik birimlerde görüntülenebilir
Optik geçit sistemi, şok makinesi arabaları, yatay ve eğim test cihazları, yastık test cihazları vb. Gibi yönlendirilmiş hareketli nesnelerin hızını ölçer.
Sistem dijital okuma zamanlama cihazı, optik kapı ve tetik bıçağından oluşur
Her uygulamaya özel özel montaj braketi tasarımı. Mevcut birim için sipariş verirken müşteri modeli belirtin

 

PDF İndir

Benzer Ürünler