Fikstür ve Aksesuarlar

Enstrüman Aksesuarları

 

Adaptör plakaları, hassas ağırlık platformları, koordinat ölçüm makineleri ve çok daha fazlası. Space Electronics, tüm laboratuvar ihtiyaçlarınız için tek elden alışveriş sağlamak için dünyanın önde gelen üreticilerinden en yüksek kalitede ekipman sağlar.

Space Electronics, kütle özellikleri ölçüm ekipmanımızı tamamlamak için çeşitli ölçüm laboratuvarı aksesuarları sunar.

Space Electronics, kütle özellikleri ölçüm tesislerinizin işlevselliğini genişletmek için sunulan bu sınıfının en iyisi laboratuvar cihazlarının yetkili distribütörüdür.

YST SERİSİ YÜKSEK DOĞRULUK AĞIRLIK PLATFORMLARI

Space Electronics, kütle özellikleri enstrümanlarının çoğunda bir seçenek olarak çok yüksek doğrulukta ağırlık platformları sunar. Bir kütle özellikleri aracına bağlı olan bu ölçekler, yük özellikleri ağırlığının kütle özellikleri ölçüm yazılımına doğrudan alınmasını sağlar.

Yüksek doğruluk: Cihazınızın doğruluğundan tam olarak yararlanın - En doğru ağırlık platformlarımız, tipik yük hücresi platformlarından en az on kat daha fazla çözünürlük elde etmek için en son kuvvet dengeleme teknolojisini kullanır. Daha yüksek çözünürlük daha geniş kullanılabilir ölçüm aralığı anlamına gelir. Bu platformlar, yüksek hassasiyetli KSR ve POI serisi kitle özellikleri cihazlarımızın sistem doğruluğunu azaltmayacaktır.

Anı ağırlık merkezine dönüştürün - Ağırlık platformları, KSR, POI ve SE8913 serisi cihazlarımız için çok önemli eklemelerdir. Bu enstrümanlar, makinenin merkez hattından yükün ağırlık merkezi ofseti tarafından üretilen momenti ölçer. Bu moment değerini bir mesafeye dönüştürmek için yükünüzün ağırlığını bilmelisiniz.

Doğrudan veri toplama - Tüm modeller için bilgisayar arayüzü ve entegrasyonu, ağırlık ölçümünü KSR ve POI kütle özellikleri sistemiyle birleştirmek için arayüz ve yazılım içerir. Ölçülen ağırlık, kütle özellikleri raporunun bir parçası olarak yazdırılır.

Artımlı ağırlığı ölçün - Bu yüksek hassasiyetli ölçekler, bir füzeye veya başka bir test nesnesine eklenen yakıt veya balast ağırlığı gibi artımlı ağırlığı ölçmek için çok uygundur.

Çoğu model için patlamaya dayanıklı versiyonlar mevcuttur.

Standart çözünürlük - Geleneksel yük hücresi ağırlık platformları da mevcuttur. Test parçası ağırlığının kritik olmadığı ve platform kapasitesinin özel bir test parçası ağırlığına uygun olduğu durumlar için en uygun olanlardır. Test parçası ağırlığının, ağırlık platform kapasitesinin yüzde 10'u kadar küçük olabileceği kütle özellikleri sistemleri için uygun değildir. Böyle bir yanlış uygulama, bir kütle özellikleri sisteminin sistem doğruluğunu azaltacaktır.

Hassas ağırlık platformlarımız hakkında bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurun ve size derhal geri döneceğiz.

ENTEGRE KOORDİNAT ÖLÇÜM SİSTEMLERİ

Ürün grubumuza yakın zamanda eklenen, tamamen entegre, kullanımı kolay, düşük maliyetli Koordinat Ölçme Makinaları. Her ölçekteki yükleri hassas bir şekilde ölçmek ve bulmak için CMM kolları ve lazer izleyicileri sunuyoruz.

Cihazınızın doğruluğundan tam olarak yararlanın - Space Electronics dünyanın en hassas kütle özellikleri ölçüm ekipmanını üretir. Olağanüstü doğruluğumuzdan tam olarak yararlanmak için, ölçülen sonuçları test bölümünüzün verilerine doğru bir şekilde tercüme edebilmeniz gerekir. Geçmişte bu, dikkatli ve sıklıkla pahalı fikstürleme teknikleri ile başarılıyordu. Şimdi, test parçasının ölçüm makinesine göre konumunu doğrudan belirleyerek fikstür yanlışlıklarını gidermek için CMM kolumuzu veya lazer takip cihazımızı kullanabilirsiniz.

Fikstür maliyetini azaltın - Entegre bir CMM sistemi, fikstürlerinizin mühendislik yükünü ve üretim maliyetlerini önemli ölçüde azaltır. Ortaya çıkan basitleştirme, her fikstür tipi için zaman ve para tasarrufu sağlar ve daha sağlam ve güvenilir fikstürlere izin verir.

İşçilik maliyetini azaltın - Fikstür maliyetlerini azaltmaya ek olarak, iki eksenli ölçümler sırasında işçilikten tasarruf önemli ölçüde olabilir. Ayrıca, üç boyutlu çok eksenli CG, MOI ve POI biriktirme süreci, çoklu eksen tanımları ve sık eksen işareti dönüşümleri ile oldukça karmaşık hale gelebilir. Entegre sistemimiz, kolunuzdan veya lazer takip cihazınızdan gelen CMM verilerini sorunsuz ve otomatik olarak isteğe bağlı 3B yazılım paketimize girecektir; tasarruflarınızı daha da artırır. İsteğe bağlı Komut Dosyası Yazılımı ile birlikte kullanıldığında, üretim verimliliği daha da artacaktır. Son olarak, CMM sistemi periyodik olarak doğrulanabilir ve ölçüm izlenebilirliğini kolayca belirleyerek ölçüm tamamlandıktan sonra zaman ve parayı azaltır.

CMM kolunun çalışması - CMM kolları, operatörün 7 eksenli mafsallı probu basitçe ve hızlı bir şekilde, yük anında önemli iş gücü tasarrufu sağlayarak yük üzerindeki çeşitli referans verilerine dokunmasını sağlar. Konum verileri, kütle özellikleri ölçüm yazılımına otomatik olarak yüklenir; bu, daha sonra datum konumunuza ve cihaz koordinat sistemine göre ağırlık merkezi konumunu hesaplar ve raporlar.

Lazer CMM sistemi - En büyük makinelerimiz için, 250 metreye kadar kapsama alanına sahip uçuş zamanı lazer CMM sistemleri sunuyoruz. Bunlar daha büyük taşıma yükü konum problemleri için uygun hassasiyette bir çözüm sunar.

Tipik sonuçlar - KSR veya POI serisi gibi ağırlık merkezi özellikli makinelerimiz CG'yi 0.0001 inç (2.5 mikron) içinde bulabilir. Geleneksel sabitleme yöntemlerini kullanarak, bir test parçası datumuna 0,05 inçten (0,25 mm) daha iyi referans vermek olağanüstü zordur. 0,010'dan önemli ölçüde daha iyi yapmak için, fikstür tasarımına muazzam bir yük getirilir, fikstürü on kat arttırır. büyük alüminyum parçaların işlenmesi, titizlikle kaynak ve montaj prosedürleri ve tam olarak bilinen temas noktaları ve uç durdurma yerleri Gerçek şu ki, sadece test yükünün makinenin dönme mil eksenine göre nerede olduğunu bilmeniz gerekir. Bu ilişkiyi belirlemenin tek yolu, sıkıca tasarlanmış ilk boyutlu kontrol ve yük altındayken dikkatli sapma kontrolü yapmaktı.CMM sistemi, yük ve makine arasındaki tüm önemli son konumsal ilişkiyi sağlarken fikstürün karmaşıklığını büyük ölçüde azaltmaya izin verir.

PDF İndir

Benzer Ürünler