Fikstür ve Aksesuarlar

Özel Fikstürler ve Adaptörler

L-fikstürleri, vee blokları, silindir vee fikstürleri, uydu konumlayıcıları ve daha fazlası Ölçüm doğruluğu, büyük ölçüde ölçüm cihazındaki yükünüzü desteklemek için kullanılan fikstüre bağlıdır. Space Electronics, birkaç gram ağırlığındaki sabit sürücü bileşenlerinden 10 ton ağırlığındaki uzay uydularına kadar tüm test parçalarına uyacak şekilde fikstür tasarlama ve üretme konusundaki kapsamlı deneyimini sunmaktadır.

Moment ağırlığı ölçekleri için bıçak adaptörleri: Uzay Elektroniği "Gravity Wedge" bıçak adaptörleri, diğer tüm adaptör türlerinden daha tekrarlanabilir ve kullanımı daha kolaydır. Dara momenti bıçağın yerleştirilmesiyle değişmez. Tekrarlanabilirlik 100.000'de 1 kısımdan daha iyidir.

L-Adaptörler: KSR ve POI serisi makinelerimiz, tek bir eksen etrafında bir kurulum 2 eksenli CG ve MOI ile ölçülür. Bir nesnenin diğer kütle özelliklerini ölçmek için, nesneyi makineye göre yeniden konumlandırmak gerekir. L adaptörümüz nesneyi yatay olarak destekler ve iki ek MOI ölçümü ve üçüncü CG ölçümü elde etmek için nesneyi ekseni etrafında döndürmenizi sağlayan bir döner tabla içerir.

Makaralı Vees: Makaralı Vee fikstürleri, silindirik nesneleri bir kütle özellikleri ölçüm cihazına yerleştirmek için kullanılır. İki eksende CG'yi ve bir eksende MOI'yi ölçmenize, ardından üçüncü CG koordinatını ve ikinci bir MOI'yi ölçmek için yükü 90 derece döndürmenize izin verir.

Eğim / çevirme tabloları: Bu armatürler, yükün iki yatay eksende çevrilmesine ve yükün ağırlık merkezi etrafında dönmesine izin verir. Yükün dikeyliğini ve ağırlık merkezinin KSR ve POI Serisi cihazlarımızın merkez hattı üzerindeki konumunu hassas bir şekilde ayarlamak için kullanılırlar.

PDF İndir

Benzer Ürünler