Vibrasyon Kontrol Cihazları

LDS Comet USB Titreşim Kontrol Cihazı

Titreşim test sistemlerinde rastgele, süpürülmüş sinüs ve şok testi gerçekleştirme esnekliği sağlayan şok ve titreşim testinin günlük taleplerine uygun 2 kanallı bir titreşim kontrol cihazı.

LDS® COMETUSB ™ kontrol cihazı, temel titreşim testi ihtiyaçları için ekonomik ve esnek bir çözüm sunmak üzere tasarlanmıştır. Stres taraması gibi Ar-Ge ve üretim testi uygulamalarında kullanılır. Test profilleri rastgele, sinüs ve şok uyarılarını içerir. Son derece hassas kontrol sağlamak için 24 bit hassasiyeti geniş dinamik kontrol aralığı ve hızlı döngü süresi ile birleştirir.

KULLANIM ALANLARI

  • Rastgele testler
  • Sinüs testleri
  • Şok testleri
  • Süpürülmüş sinüs testi
  • MIL-STD, DIN, ISO, IEC ve diğer standartlara göre titreşim testi
  • Termal odalarla koordineli çalışma

ÖZELLİKLERİ

Bu sistem, kompakt bir denetleyici modülü ve kullanıcı dostu bir Windows® tabanlı uygulama yazılımı içerir. USB ile bir PC veya dizüstü bilgisayara bağlandığında ekonomik, güvenilir ve kurulumu ve kullanımı kolaydır. Test yapılandırmalarını hızlandırmak için bir Kurulum Sihirbazı mevcuttur.

COMETUSB modülü, iki giriş ve tek çıkış kanallarında programlanabilir voltaj aralıklarına sahip 24 bit çözünürlüklü bir donanıma sahip, düşük gürültülü bir muhafaza içine yerleştirilmiştir. Bu, karmaşık yapıların ve zor fikstürlerin hassas kontrolü için 120 dBFS'ye kadar geniş bir dinamik aralık sağlar.

Sinüs için 10 ms ve rastgele uyarma için 100 ms gibi kısa döngü süreleri, hızlı test yükü eşitleme sağlar ve test sırasında güvenilirliği artırır. Ayrıca, COMETUSB kontrol cihazı hem test ürününü hem de sarsıcıyı korumak için bir düzineden fazla otomatik güvenlik kontrolü ve kilit içerir. Kontrol sistemini çevresel test ekipmanıyla entegre etmek için isteğe bağlı bir termal oda arayüzü eklenebilir.

Gerçek bir çoklu görev titreşim denetleyicisi, kontrol döngüsünü ana bilgisayardan bağımsız olarak gerçek zamanlı olarak işler, böylece kullanıcıların verileri aynı anda analiz etmelerine ve test raporları hazırlamalarına izin verir.

PDF İndir

Benzer Ürünler