Yüksek Kuvvet Sarsıcılar

LDS V984

Uydu ve uçak bileşenleri de dahil olmak üzere büyük ve çok büyük ürünlerin yüksek performanslı titreşim ve şok testi için su soğutmalı elektrodinamik sarsıcı. 160,1 kN (36,000 lbf) 'ye kadar kuvvet uygulayabilir ve 2000 kg (4409 lb) dahili yük destek kapasitesine sahiptir.

Bu sarsıcı, telekomünikasyon ve uydu sistemleri, birleşik uzay simülasyonu teçhizatı, elektronik montajlar ve ticari ve savunma uçakları için mekanik bileşenler gibi en sofistike ürün ve uygulamaların bazılarının dayanıklılık ve güvenilirlik testlerinde kullanılmıştır. Güçlü ve sağlam LDS® V984, yüksek frekanslı, yüksek kuvvetli titreşim ve şok testi için tasarlanmıştır. Tekli veya çoklu sarsıcılı düzenlerde kurulabilir.

KULLANIM ALANLARI

 • Komple uydu sistemlerinin üç eksenli testi
 • Aviyonik ve askeri donanımların dayanıklılık testi
 • SRS analizi, Test-FEA entegrasyonu ve klasik ve operasyonel modal analizleri içeren yapısal dinamik testler
 • Temiz odalarda ve alan test tesisleri gibi kontrollü ortamlarda test etme
 • Nakliye simülasyonu da dahil olmak üzere tehlikeli maddeleri içeren testler
 • Çok çalkalayıcı, uydu ve roket testi gibi çok eksenli uygulamalar

ÖZELLİKLERİ
V984 modeli, mükemmel hızlanma ve hız sağlamak için endüstrinin en gelişmiş armatür tasarımını ve kapalı devre su soğutma sistemini bir araya getirir. Benzersiz armatür süspansiyonu çapraz eksenel destek ve dönme hareketlerinin hassas kontrolü sağlarken, su soğutmalı bobin mekanizması nispeten mütevazı amplifikatör çıkışı ile olağanüstü düşük frekanslı performans sunar.

LDS® V900 serisinin geri kalanı gibi, bu da su soğutmalı bir sarsıcıdır, bu nedenle tehlikeli odaların test edildiği yerler de dahil olmak üzere temiz odalar ve diğer kontrollü ayarlar için uygundur. Kapalı devre soğutma mekanizması su kayıplarını azalttığı ve pahalı iklimlendirme ihtiyacını ortadan kaldırdığı için bu özellik daha düşük işletme maliyetleri sağlar.

Çok çeşitli nem ve sıcaklık koşullarında çalışmaya uygun olan V984 sarsıcı, iç kısmını nemden, yabancı parçacıklardan ve arızalara ve gecikmelere neden olabilecek diğer kirleticilerden korumak için hava geçirmez şekilde kapatılmış ve basınçlı bir gövdeye sahiptir. Bu verimliliği ve güvenilirliği arttırır ve ayrıca yük destek sistemini korur, böylece sarsıcının büyük taşıma yüklerini güvenli bir şekilde tutabilmesini sağlar.

V984 için standart montaj, sarsıcıyı yerden izole eden, çevre ortamdaki titreşimi azaltan ve test sonuçlarında minimum sismik parazit ile düşük frekanslarda çalışmaya izin veren LDS® Lin-E-Air süspansiyonu ile donatılmış bir muyludan oluşur.

İLAVE KAPASİTELER
591 mm (23.27 inç) armatür çapı ile, sarsıcı geniş yük montaj yüzeyi sunar ve isteğe bağlı kılavuzlu kafa genişleticiler eklenebilir, böylece ofset ağırlık merkezlerine sahip yükler test için yeterince sabitlenir.

Sarsıcıyı kayar tablalarımızdan biriyle eşleştirmek, yatay eksende test yapılmasını sağladığı için sistemin yeteneklerini genişletir. Çevresel testler sırasında sarsıcıyı yüksek sıcaklıklara karşı korumak için termal bariyerler de bir seçenek olarak mevcuttur.

 • Sinüs Kuvvet: 160.1 kN
 • Rastgele Kuvvet: 160.1 kN
 • Maksimum İvme: 100.0 g
 • Maksimum Hız: 2.0 m/s
 • Deplasman (pk-pk): 38 mm
 • Armatür Ağırlığı: 130.2 kg
 • Kullanılabilir Frekans Aralığı: DC – 1.7 kHz
PDF İndir

Benzer Ürünler