Yüksek Kuvvet Sarsıcılar

LDS V994

Uydular, elektronik montajlar ve savunma donanımı gibi 5000 kg'a (11.000 lb) kadar ekstra büyük yüklerin şok ve yüksek performanslı titreşim testleri için su soğutmalı elektrodinamik sarsıcı. Sinüs kuvveti 289.1 kN (65.000 lbf) değerindedir.

LDS® serisindeki en büyük ve en güçlü sarsıcı V994, aviyonik, telekomünikasyon ve uydu sistemleri, askeri enstrümantasyon ve ticari uçak bileşenleri gibi dünyanın en karmaşık ürün ve uygulamalarının dayanıklılık ve güvenilirlik testi için kullanılır. Yüksek frekanslı, yüksek kuvvetli titreşim ve şok testi için tasarlanan cihaz, tekli veya çoklu sarsıcı konfigürasyonlarında düzenlenebilir.

KULLANIM ALANLARI

 • Komple uydu sistemlerinin üç eksenli testi
 • Aviyonik ve askeri donanımların dayanıklılık testleri
 • SRS analizi, Test-FEA entegrasyonu ve klasik ve operasyonel modal analizleri içeren yapısal dinamik testler
 • Temiz odalar ve havacılık ve uzay test tesisleri gibi kontrollü ortamlarda test
 • Nakliye simülasyonu da dahil olmak üzere tehlikeli maddeleri içeren testler
 • Çok sarsıcı, uydu ve roket testi gibi çok eksenli uygulamalar

ÖZELLİKLERİ
Güçlü ve sağlam V994, büyük boyutlu ürünlerin aşırı titreşim koşullarına maruz kalmasını gerektirdiğinde ideal seçimdir. Yüksek güç sağlamanın yanı sıra, yuvarlanan armatürü sayesinde, sarsıcı sinüs çalışması için 50,8 mm'ye (2 inç) kadar ve geçici darbeler için 63,5 mm'ye (2,5 inç) kadar yer değiştirebilir. Armatürün büyük çapı - 760 mm (29,9 inç) - test etmek için büyük cihazları kolayca ve güvenli bir şekilde yerleştirmek için geniş yük montaj yüzeyi sunar.

Çok çeşitli nem ve sıcaklık koşullarında kullanım için uygun olan V994 sarsıcı, iç kısmını nemden, yabancı parçacıklardan ve arızalara ve gecikmelere neden olabilecek diğer kirleticilerden korumak için hava geçirmez bir şekilde kapatılmış ve basınçlı bir gövdeye sahiptir. Bu, verimliliği ve güvenilirliği artırır ve aynı zamanda sarsıcının yük destek sistemini korur.

Kapalı devre su soğutma mekanizması, sarsıcı ve test ekipmanı etrafında hava üflenmemesini sağlar, bu da onu temiz odalar ve tehlikeli maddelerin test edildiği yerler de dahil olmak üzere diğer kontrollü ayarlar için uygun hale getirir. Bu özellik aynı zamanda su kayıplarını en aza indirdiği ve pahalı iklimlendirme ihtiyacını ortadan kaldırdığı için daha düşük işletim maliyetleri sağlar.

Sarsıcıyı yerden izole eden, böylece çevre ortamdaki titreşimi azaltan ve test sonuçlarında minimum sismik parazit ile düşük frekanslarda çalışmaya izin veren LDS® Lin-E-Air süspansiyonu ile donatılmış bir muylunun üzerine standart olarak monte edilir.

İLAVE KAPASİTELER
V994, makaleleri yatay eksende test edebilmek için yağ filmi kayma tablolarımızdan biriyle eşleştirilebilir. Ayrıca, test için ofset ağırlık merkezleriyle taşıma yüklerini güvenli ve verimli bir şekilde sabitleme seçeneği olarak kılavuzlu kafa genişleticiler eklenebilir. Çevresel testler sırasında sarsıcıyı yüksek sıcaklıklardan korumak için termal bariyerler de mevcuttur.

 • Sinüs Kuvvet: 289.1 kN
 • Rastgele Kuvvet: 266.9 kN
 • Maksimum İvme: 75 g
 • Maksimum Hız: 1.9 m/s
 • Deplasman (pk-pk): 50.8 mm
 • Armatür Ağırlığı: 254.9 kg
 • Kullnılabilir Frekans Aralığı: DC – 1.7 kHz
PDF İndir

Benzer Ürünler