Moment Ağırlık Ölçekleri

Çok Eksenli Ağırlık Ölçekleri

Jet motoru fan kanatları dahil olmak üzere büyük kanatları ölçer. Mevcut blade dağıtım yazılımı. Jet motoru fan kanatları dahil olmak üzere büyük kanatları ölçmek için Space Electronics’in çok eksenli moment ağırlık ölçekleri, en ergonomik yükleme ve boşaltma ile birlikte en doğru ölçümü sağlar.

Uzay Elektroniği iki farklı ölçek üretmektedir:

  • MW904F, doğruluk ve tekrarlanabilirliği korurken ölçüm hızına odaklanır.
  • MW40KF, çok yüksek hassasiyet ve operatör ergonomisine odaklanır.

Model MW40KF Üç Eksenli Moment Ağırlık Ölçeği, geleneksel çok eksenli moment ağırlık ölçeklerinden en az 20 kat daha doğrudur. 0.02 oz-inç hassasiyete sahiptir ve 30.000 oz-inç'e kadar moment ağırlığını ölçebilir. Bu milyonda 1 parçanın hassasiyetini temsil ediyor! Bu olağanüstü performans, uydu momentlerini ölçmek için kullandığımız teknolojiyi kullanarak elde edilir. MW40KF makinesi, operatörün bir arayüz plakasını manuel olarak döndürmesine veya aralık ağırlıkları eklemesine gerek kalmadan üç moment ağırlık değerinin tümünü (radyal, eksenel ve teğet) otomatik olarak ölçer. Windows tabanlı bir bilgisayar ölçüm işlemini otomatikleştirir ve ölçülen moment ağırlığını görüntüler.

Moment Ağırlığını Neden 3 Eksende Ölçmelisiniz?

Geniş fan kanatları veya büyük güç kanatları için, sadece kanat yarıçapı boyunca momenti ölçmek yeterli değildir; 3 eksenli moment ağırlık ölçeği gereklidir. Bu ölçek radyal moment ve yarıçapa dik açılarda momentin bir bileşenini ölçer; bıçağın 90 derece döndürülmesini sağlamak için makineye bir döner tabla yerleştirilmiştir, böylece anın üçüncü bileşeni ölçülebilir.

Tipik uygulamalar:

Bu çok eksenli moment ağırlık ölçekleri esas olarak hem OEM üreticileri hem de jet motoru fan kanatları ve güç türbini kovaları için bakım, onarım ve revizyon (MRO) sağlayıcıları tarafından kullanılır.

PDF İndir

Benzer Ürünler