Moment Ağırlık Ölçekleri

Moment Ağırlık Ölçekleri için Bıçak Adaptörleri

Kırlangıç kuyruğu, köknar ağacı ve yuvarlak delikli bıçak kökleri için tek eksenli adaptörler. Uzay Elektroniği “Yerçekimi Kama” Blade Adaptörleri, diğer tüm adaptör türlerinden daha tekrarlanabilir ve kullanımı daha kolaydır. Dara momenti bıçağın yerleştirilmesiyle değişmez. Tekrarlanabilirlik genellikle 100.000'de 1 kısımdan daha iyidir. Sıkmak için sıkıştırma düğmesi yoktur, bu nedenle operatörün çabası azalır ve ölçeğe rahatsız edici kuvvet en aza indirilir. Eşsiz eğimli diyafram bıçağı yerine yönlendirir. Bağdaştırıcının altındaki bir kama, bıçağı ileri doğru zorlar ve bıçağın alt yüzeyinin Z düzlemindeki adaptöre temas etmesine neden olur. Yerçekimi momenti daha sonra bıçağı aşağı doğru döndürür, böylece Z-düzleminin üst yüzeyi de hassas arayüz yüzeyine temas eder. Adaptörlerimiz sertleştirilmiş takım çeliğinden yapılmıştır. Aşınma çok küçüktür ve termal genleşme, bir alüminyum adaptörün genleşmesinin% 30'udur.

Bu yerçekimi kama adaptörleri 3 eksenli bıçak ölçümü için uygun değildir. Bu amaç için özel adaptörler tasarlıyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Bu yerçekimi kama adaptörleri 3 eksenli bıçak ölçümü için uygun değildir. Bu amaç için özel adaptörler tasarlıyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz....

  1. Adaptörün Z düzlemindeki bıçağa temas etmesi önemlidir. Bu, santrifüj kuvvetinin etkisini simüle etmek için bıçağın ölçüm sırasında dışa doğru zorlanması gerektiği anlamına gelir.
  2. Kırlangıç kuyruğu veya köknar ağacı kök tasarımları için, her bıçakta temas edilmesi gereken iki yüzey vardır; bıçağın kökünün sadece bir tarafına temas etmek yeterli değildir.
  3. Temas yüzeyleri, moment ağırlık ölçeğinin eksenine göre sert olmalıdır.
  4. Fikstürde hareket eden herhangi bir kenetleme mekanizması, bir moment değişikliği getirmemelidir.
  5. Fikstürün kullanımı kolay olmalı ve tekrarlanabilir okumalar elde etmek için herhangi bir özel operatör tekniği gerektirmemelidir.
PDF İndir

Benzer Ürünler