Yan Ekipmanlar

Kafa Genişletici

En az 9.8 kN (2205 lbf) kuvvete sahip LDS sarsıcıların ve kombo sistemlerin test yeteneklerini genişletmek için bir dizi kafa genişletici seçiminize sunumlmaktadır.

Birçok titreşim test sisteminin bir parçası olan bir genişletici, etkili montaj yüzeyini artırmak ve yalnızca yük tablosuna takılabilenlerden daha büyük veya daha fazla yükü test etmesini sağlamak için sarsıcı yük tablasına cıvatalanmış büyük bir platformdan oluşur .

Tüm orta ve yüksek kuvvetli sarsıcılarımız (335 ila 640 mm armatür çapları ile) çeşitli standart kafa genişleticiler ve termal bariyerler ile donatılabilir.

KULLANIM ALANLARI

  • Bir sarsıcı armatürünün etkili montaj yüzeyinin arttırılması,
  • Daha büyük, daha büyük taşıma yüklerine uyum sağlama,
  • Tek seferde test edilebilen malzeme miktarının artırılması, toplam test sürelerinin azaltılması,
  • Fikstür tasarımında daha fazla esneklik sağlama,

ÖZELLİKLERİ

Sonlu elemanlar analizi (FEA) teknolojisi kullanılarak tasarlanan LDS® Kafa Genişleticiler, kuvvet dağılımını en aza indirmek için mükemmel sönümleme özelliklerine sahip yüksek mukavemetli, havacılık sınıfı magnezyum alaşımından üretilmektedir.  DC - 2000 Hz arasında kullanılabilir bir frekans aralığına sahiptirler. Korozyonu önlemek için, işlenmemiş parçalar boyanır ve makine parçaları yağlayıcı ile kaplanır.

Standart ürünler olarak iki tip kafa genişletici sunuyoruz: kılavuzlu ve kılavuzsuz. Kılavuzlu kafa genişleticiler, yalnızca sarsıcının destekleyebileceğinden daha büyük kütleli yükleri test etmenizi sağlar. Alternatif olarak, kılavuzsuz kafa genişleticiler, boyutları sarsıcı armatür çalışma yüzeyinin boyutlarını aşan taşıma yüklerini test etmenizi sağlar.

LDS® V875, V875LS, V8, V9x sarsıcılar için (trunnion kaide veya kombo montajlı) kılavuzlu kafa genişleticiler mevcuttur. Boyutları 1200 mm2'dir ve 1200 kg'a kadar yük destek kapasitesine sahiptir.

V850, V875, V875LS, V8 ve V9x için kılavuzsuz kafa genişleticiler dört boyutta gelir: 610, 762, 1000 ve 1220 mm2 - V830-335 modeli için 610 mm2 genişletici mevcuttur. Daha ağır değil, daha büyük eşyaları testlerinin amaçlandığından, kılavuzsuz kafa genişleticiler ek yük desteği sağlamaz.

Hızlı test başlangıcı için, tüm kafa genişleticiler, özel vida sıkma aparatı, tork anahtarı ve kaldırma halkası cıvatası dahil olmak üzere tüm bağlantı elemanları ve montaj aletleri ile birlikte teslim edilir.

 

PDF İndir

Benzer Ürünler