Yüksek Kuvvet Sarsıcılar

LDS V9

Roket ve uydu bileşenleri, rüzgar türbinleri ve otomobil motorları gibi büyük eşyaların yüksek kuvvetli, uzun süreli titreşim testleri için su soğutmalı elektrodinamik sarsıcı. 1800 kg'a (3970 lb) kadar yükleri destekleyebilir ve 105 kN (23.605 lbf) tepe kuvvetleri sağlayabilir.

LDS® V9, sıkı standartların ve sıkı sürelerin agresif ve güçlü testler gerektirdiği havacılık, havacılık ve savunma, otomotiv ve ambalaj ve nakliye endüstrilerinde tercih edilen seçimdir. Genişletilmiş titreşim testleri için tasarlanan bu çok yönlü sarsıcı, uzun, sürekli periyotlar boyunca yüksek sinüs ve rastgele kuvvetler verebilmektedir. Aynı zamanda düşük frekans ve şok darbe testleri için de uygundur.

KULLANIM ALANLARI

 • Uydular, teleskop ve telekomünikasyon bileşenleri dahil olmak üzere uzay araçlarının ve enstrümantasyonun test edilmesi
 • Motorlar, soğutma ve egzoz sistemleri ve elektrikli araçlar için akü takımları gibi otomotiv bileşenlerinin yüksek kuvvetli, uzun süreli testi
 • Havacılık, alt takım bileşenleri ve uçak motoru alt montajları dahil olmak üzere havacılık ve savunma donanımlarının dayanıklılık testi
 • MIL-STD-810, MIL-STD-461, RTCA / DO-160, DEF STAN 00-35 ve DEF STAN 59-411 dahil olmak üzere askeri ve diğer standartlara göre testler
 • Balistik şok, çukur darbe simülasyonu ve yük taşıma testleri gibi düşük frekans ve şok darbe testi
 • Nakliye kutularındaki tüketici ürünleri ve hassas cihazların ambalajlanması dahil ürün ve paket testleri

ÖZELLİKLERİ
Aynı anda maksimum güç, hız ve yer değiştirme sağlamak için pazar lideri spesifikasyonlara sahip olan V9, büyük otomobil ve uçak alt montajlarının tükendiği ve kelimenin tam anlamıyla kırıldığı aşırı testlerden havacılık mühendisliği için hassas bileşenlerin testine kadar herhangi bir teste girdiği kanıtlanmıştır.

Sağlam ve güvenilir, uzun süreler boyunca yüksek kuvvet seviyelerinde ağır yükleri test etmek için özel olarak üretilmiştir, böylece arıza ve arıza süresi riskini en aza indirir ve test sürelerini ve masraflarını azaltır.

Su soğutmalı tasarımı sayesinde V9, aşırı ısınma olmadan 7/24 kesintisiz çalışmaya dayanabilir. Bu özellik aynı zamanda temiz odalar ve diğer kontrollü ortamlar için olduğu kadar hava sirkülasyonunun istenmediği testler için de uygundur.

Standart olarak sarsıcı, zemini titreşimden izole eden ve tam yer değiştirmede düşük frekanslı çalışmaya izin veren LDS® Lin-E-Air süspansiyon sistemi ile donatılmış bir muyluya monte edilir.

İLAVE KAPASİTELER
V9, tam ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlanabilir. Sıvaları neredeyse vakuma yakın koşullar altında test etmek ve taşıma simülasyonu uygulamaları için kullanılan çift ve dörtlü V9 sistemleri gibi çoklu sarsıcı düzenlemeleri olarak yapılandırılabilir.

Ayrıca sarsıcı, yatay eksende test yapılmasını sağlamak için isteğe bağlı kayar tablaları ile eşleştirilebilir. Montaj yüzeyini arttırmak ve test için daha büyük cihazları rahatça barındırmak için kafa genişleticiler de bir seçenek olarak eklenebilir.

AGREE odaları ile uyumlu olan V9, Kombine Çevresel Güvenilirlik Testi (CERT) dahil olmak üzere çevresel testler yapmak için diğer ekipmanlarla entegre edilebilir. İsteğe bağlı olarak temin edilebilen termal bariyerler, yüksek sıcaklıklarda çalışırken sarsıcıyı korur.

 • Sinüs Kuvvet: 105 kN
 • Rastgele Kuvvet: 105 kN
 • Maksimum İvme: 150.0 g
 • Maksimum Hız: 3.0 m/s
 • Deplasman (pk-pk): 76 mm
 • Armatür Ağırlığı: 49.8 kg
 • Kullanılabilir Frekans Aralığı: DC – 2.7 kHz
PDF İndir

Benzer Ürünler